بازتاب حضور هیدروپارس درهشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت اب و تاسیسات اب و فاضلاب ایران

هشتمین نماشگاه بین المللی صنعت اب و تاسیسات اب و فاضلاب ایران به عنوان بزرگ ترین رخداد صنعتی و تجاری ایران با محور ارتقای توان سازندگان داخلی از 8دی ماه شروع به کار کرد و در 11دی ماه به کار خود خاتمه داد.

در سال جاری شمار شرکتهای داخلی با رشد 15 درصدی درمقایسه باسال گذشته (هفتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران) به 255شرکت رسیده است.
و نمایندگان کشورهایی از جمله آلمان، ایتالیا، فرانسه، ترکیه و کانادا در نمایشگاه حضور پیدا کردند. هدف از برگزاری این نمایشگاه ارائه آخرین دستاوردهای صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب، معرفی توانمندی‌های شرکت‌های فعال در صنعت آب، آشنایی با مدیران، متخصصان و کارفرمایان با آخرین تکنولوژی‌های موجود در صنعت، ایجاد بسترهای لازم برای تعامل شرکت های ایرانی و خارجی، جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی و شناسایی و حمایت از مبتکران و نوآوری‌های انجام شده است. در این بین گروه صنعتی هیدروپارس نیز در این نمایشگاه حضور پیدا کرد. این شرکت با بهره گیری از دانش فنی و تجربی کارشناسان خود به ارائه طیف وسیعی از  فیلتر های خود را به نمایش گذاشت.
ازنواوری های این شرکت به نمایش گذاشتن تمامیه فیلتر های تصفیه اب این شرکت میتوان اشاره کرد  که هیچ یک از شرکت کننده های هشتمین نمایشگاه اب و فاضلاب  این کار را انجام ندادند
تنوع محصولات شرکت هیدروپارس و كیفیت  آنها با استقبال بی نظیری مواجه شد و زمینه تعامل و همکاری با مشتریان بسیاری را فراهم کردتاریخ درج : 1393/05/29
تعداد بازدید کنندگان : 4075 نفر