filter cartridge

با انتخاب موارد کاربرد ، محصولات مرتبط را مشاهده نمایید:

filter cartridge

 • پلی ری(poly ray)

  پلی ری(poly ray)

  فیلترهای پلی ری از جنس پلی پروپیلن و ساخته شده با تکنولوژی Melt blown هستند.این فیلتر پلیسه ای دقت فیلتراسیون بیشتری نسبت به فیلترهای پلی پروپیلنی فشرده داشته و ظرفیت بالای نگهداری آلاینده هااز دیگر مزایای این فیلترها می باشد.در این فیلتر از دو لایه فیلتر برای جذب قطعی ذرات استفاده شده که خود باعث افزایش ظرفیت نگهداری آلاینده ها و طول عمر فیلتر می گردد.

 • سوپر پیور(super pure)

  سوپر پیور(super pure)

  فیلتر سوپر پیور از دو لایه کارتریج با الیاف فشرده در لایه داخلی و الیاف با فشردگی کمتر در لایه خارجی تشکیل شده است.این نوع پیکربندی فیلتراسیون را در دو سطح مختلف امکان پذیر می سازد، همچنین حجم نگهداری آلاینده ها را در فیلتر افزایش داده در نتیجه طول عمر بیشتر و افت فشار کمتری را به همراه خواهد داشت.

 • سوپر پلاس(super plus)

  سوپر پلاس(super plus)

  فیلترهای سری سوپر پلاس نوع توسعه یافته ای از فیلترهای ساخته شده با تکنولوؤی melt blown برای تامین نیازهای بازار(ظرفیت بالای نگهداری آلاینده ها،کارایی و توانایی استثنایی) می باشد.ساختار منحصر به فرد این محصول به واسطه وجود حفره های فراوان روی سطح این فیلتر، آن را به گزینه ای استثنایی برای مصارف صنعتی نیازمند به فیلترهایی با طول عمر بالا،افت فشار پایین و راندمان بالا تبدیل کرده است.

 • پلی فلورو(poly Fluoro)

  پلی فلورو(poly Fluoro)

  فیلتر پلی فلورو ساخته شده از پلی تترا فلوئورو اتیلن (PTFE) در یک غشای پلی اتیلنی است.این فیلتر پلیسه ای کاربرد وسیعی در فیلتراسیون اسیدهای قوی و محلول های مورد استفاده در حکاکی و فرایند خالص سازی در ساخت نیمه هادی ها دارد. این ممبران 80 تا 90 درصد تخلخل داشته و روزنه های این فیلتر کاملا یکسان توزیع شده اند.علاوه بر این سطح فیلتراسیون این فیلتر به 9/0 متر مربع می رسد در نتیجه از مزایای فیلترهای پلی فلورو میتوان به دبی بالا، افت فشار پایین و طول عمر بالا اشاره کرد.

 • الیاف تابیده(string wound)

  الیاف تابیده(string wound)

  فیلترهای کارتریجی الیاف تابیده دارای ظرفیت بالایی برای نگهداری ذرات می باشند. درتولید این فیلتر از الیاف بلند استفاده شده است تا علاوه برافزایش استقامت فیلتر از جدا شدن الیاف نیز جلوگیری گردد. از این رو این فیلترها طول عمر بالایی داشته و افت فشار کمی در مسیر سیال ایجاد می کنند.

 • آنتی باکتریال(anti bacterial)

  آنتی باکتریال(anti bacterial)

  فیلترهای سری آنتی باکتریال از دو لایه متفاوت از نظر قطر الیاف تولید شده اند. این ساختارخاص به فیلترهای آنتی باکتریال این امکان را می دهد تا نسبت به فیلترهای الیاف تابیده از بازده فیلتراسیون پایدارتر، افت فشار کمترو طول عمر بیشتری برخوردار باشند و با احتساب خاصیت آنتی باکتریال به یک فیلتر منحصر به فرد برای کاربردهای خانگی تبدیل گردد.

 • جامبو(big & depth)

  جامبو(big & depth)

  فیلترهای جامبو ساختاری چند لایه داشته و نسبت به فیلترهایی با قطر 5/2 اینچ، 3 تا 8 برابرطول عمر بیشتر و ظرفیت نگهداری آلاینده ها را دارند. این امر باعث کاهش تعداد دفعات تعویض و در نهایت کاهشهزینه های جاری می گردد.

 • پلی فیلیک(poly philic)

  پلی فیلیک(poly philic)

  فیلتر کارتریجی پلی فیلیک یک غشای پلی اتر سولفون (PES) در یک پوشش پلی پروپیلنی است. جنس فیلتر Polyethersulfone بوده و ساختاری نامتقارن دارد که سبب ایجاد افت فشار کم در دبی های بالا و طول عمر بیشتر فیلتر می گردد. این فیلتر دارای مواد شیمیایی مقاوم وآب دوست که کاربرد بسیار در پاک کننده ها، فیلتراسیون آب دمین در صنایع نیمه هادی، صنایع فوتو الکتریک و کارخانه های نوشابه سازی دارد.

 • سوپر نایلون(super nylon)

  سوپر نایلون(super nylon)

  فیلترهای سوپر نایلون با تکنولوژی melt blown ساخته می شوند. هدف از تولید این فیلترها ارائه محصولی مقاوم جهت فرآیندهایی است که در آنها فیلترهای پلی پروپیلنی کارایی ندارند. فیلترهای نایلونی سوپر نایلون مناسب برای فرایندهای سیال با دمای بالا و همچنین درگیر با حلال ها،هیدرو کربن ها و آروماتیک ها می باشد. از دیگر خصوصیات این محصول قابلیت سفارش رنج وسیعی از سری های انتهایی فیلتر و همچنین هسته می باشد.

 • پلی نایلون(poly nylon)

  پلی نایلون(poly nylon)

  فیلتر پلی نایلون ترکیبی از یک غشای پلی آمید هیدروفیلیکی ( آّبدوست طبیعی) همراه با منافذ زیاد و نزدیک است. فیلتر پلی نایلون بسیار مناسب برای فیلتراسیون ذرات کوچکتر از یک میکرون می باشد که نیاز به غشای هیدروفیلیکی صبیعی دارد.این فیلتر در رنج های مختلف برای تهیه آب و مواد شیمیایی زلال استفاده می شود.


صفحه :

        1    2