درباره ما

درباره ما

گروه صنعتی هیدروپارس با هدف ایجاد روش های بهینه در انجام پروژه ها و نیز تامین تجهیزات مورد نیاز صنایع مختلف، اعم از انتقال و توزیع انرژی، استخراج و حفاری معادن، آب و فاضلاب، نفت ، گاز و پتروشیمی، راه و ساختمان، کشاورزی و غیره تشکیل گردید.
در این راستا گروه صنعتی هیدروپارس با گسترش فعالیت های خود اقدام به ایجاد سه دپارتمان انتقال و تزریق مواد شیمیایی، جداسازی و فیلتراسیون و تصفیه آب و فاضلاب نموده است که در نهایت این مجموعه با اتکا به سرمایه های اصلی خود یعنی پرسنل متعهد، متخصص و ایده پرداز پتانسیل بالایی در اجرای پروژه ها و تامین تجهیزات مورد نیاز صنایع مرتبط بدست آورده که در ذیل به شرح هریک از آنها می پردازیم.

دپارتمان جداسازی و فیلتراسیون
سیالات از دیرباز نقش بسیار پررنگی در فرایندهای صنعتی داشته و امروزه با توسعه این واحدها سیالات با درجه خلوص گوناگون مورد نیاز می باشند.
به همین دلیل شرکت هیدروپارس با تاسیس دپارتمان فیلتراسیون و جداسازی اقدام به ارائه طیف وسیعی از فیلترهای گوناگون جهت حذف ذرات معلق از سیالات نموده است. به منظور آگاهی هرچه بیشتر مشتریان، همکاران و علاقه مندان، گروه صنعتی هیدروپارس اقدام به ایجاد سایت تخصصی فیلتراسیون به آدرس www.filsep.ir نموده است.
گروه صنعتی هیدروپارس به عنوان نماینده رسمی و انحصاری شرکت Filtteck تایوان اقدام به ارائه طیف وسیعی از فیلتر ها نموده است:
همچنین گروه صنعتی هیدرو پارس آماده برگزاری دوره های آموزشی مبانی طراحی فیلتراسیون سیالات می باشد.